1. Posiadamy najnowsze modele Toyota Yaris, które obowiązują w WORD w Szczecinie.
 2. Szkoła dysponuje profesjonalnie wyposażoną salą wykładową do prowadzenia zajęć teoretycznych.
 3. Na potrzeby zajęć teoretycznych dysponujemy nowoczesnym sprzętem multimedialnym wysokiej klasy oraz pomocami dydaktycznymi.
 4. W ramach szkolenia kursanci otrzymują materiały szkoleniowe, mają możliwość korzystania z komputerów szkoleniowych wyposażonych w oprogramowanie oraz klawiatury testowe identyczne z tymi, na których przeprowadzane są egzaminy.
 5. Bogate zaplecze dydaktyczne, jak i efektywne metody nauczania w małych grupach pozwalają na ciekawe prowadzenie wykładów; sprawiają iż program nauczania staje się łatwiejszy do zrozumienia umożliwiając skuteczne przyswajanie przekazywanych treści.
 6. W przygotowaniu i polepszaniu metodyki nauczania ściśle współpracujemy z instruktorami ze Szczecina.
 7. Szkoła jak i plac manewrowy mieszczą w centrum miasta.
 8. Instruktorzy w naszej szkole wykazują się anielską cierpliwością i ze spokojem tłumaczą sytuacje drogowe oraz technikę kierowania pojazdem.
 9. Jazdy w Szczecinie odbywają się codziennie w godzinach od 7:00 do 22:00. Istnieje możliwość wyboru dojazdu – na własną rękę i start z przystanku Emulbusa lub dojazd naszym pojazdem po trasie Świnoujście-Szczecin-Świnoujście.
 10. Swoim kursantom zapewniamy darmowe napoje zimne lub gorące w trakcie szkolenia.
 11. Instruktorzy nauki jazdy są młodzi i energiczni, do każdego kursanta podchodzą indywidualnie z ogromnym zaangażowaniem, a praca w tym zawodzie daje im bardzo dużą satysfakcję
 12. Instruktorzy w naszej szkole jako jedni z nielicznych w Świnoujściu posiadają zawodowe prawo jazdy oraz uprawnienia instruktora nauki jazdy kategorii A, B, B+E, C, C+E, D, D+E, co za tym idzie bardzo duże doświadczenie prowadzeniu motocykli, samochodów osobowych, ciężarowych oraz autobusów jak i szkoleniu na wszystkie kategorie.
 13. Stosujemy innowacyjne i bardzo efektywne techniki szkoleniowe.
 14. Atutem naszej szkoły jest bardzo wysoka zdawalność.
" )