Szukasz wysokiej jakości szkoleń z zakresu Nauki Jazdy z wysoko wykwalifikowaną kadrą?
Dobrze Trafiłeś!

Dlaczego warto zrobić kurs w naszej szkole?

Posiadamy najnowsze modele Toyota Yaris, które obowiązują w WORD w Szczecinie.

Szkoła dysponuje profesjonalnie wyposażoną salą wykładową do prowadzenia zajęć teoretycznych.

Na potrzeby zajęć teoretycznych dysponujemy nowoczesnym sprzętem multimedialnym wysokiej klasy oraz pomocami dydaktycznymi.

W ramach szkolenia kursanci otrzymują materiały szkoleniowe, mają możliwość korzystania z komputerów szkoleniowych wyposażonych w oprogramowanie oraz klawiatury testowe identyczne z tymi, na których przeprowadzane są egzaminy.

Bogate zaplecze dydaktyczne, jak i efektywne metody nauczania w małych grupach pozwalają na ciekawe prowadzenie wykładów; sprawiają iż program nauczania staje się łatwiejszy do zrozumienia umożliwiając skuteczne przyswajanie przekazywanych treści.

W przygotowaniu i polepszaniu metodyki nauczania ściśle współpracujemy z instruktorami ze Szczecina.

Szkoła jak i plac manewrowy mieszczą w centrum miasta.

Instruktorzy w naszej szkole wykazują się anielską cierpliwością i ze spokojem tłumaczą sytuacje drogowe oraz technikę kierowania pojazdem.

Jazdy w Szczecinie odbywają się codziennie w godzinach od 7:00 do 22:00. Istnieje możliwość wyboru dojazdu – na własną rękę i start z przystanku Emulbusa lub dojazd naszym pojazdem po trasie Świnoujście-Szczecin-Świnoujście.

Swoim kursantom zapewniamy darmowe napoje zimne lub gorące w trakcie szkolenia.

Instruktorzy nauki jazdy są młodzi i energiczni, do każdego kursanta podchodzą indywidualnie z ogromnym zaangażowaniem, a praca w tym zawodzie daje im bardzo dużą satysfakcję

Instruktorzy w naszej szkole jako jedni z nielicznych w Świnoujściu posiadają zawodowe prawo jazdy oraz uprawnienia instruktora nauki jazdy kategorii A, B, B+E, C, C+E, D, D+E, co za tym idzie bardzo duże doświadczenie prowadzeniu motocykli, samochodów osobowych, ciężarowych oraz autobusów jak i szkoleniu na wszystkie kategorie.

Stosujemy innowacyjne i bardzo efektywne techniki szkoleniowe.

Atutem naszej szkoły jest bardzo wysoka zdawalność

Logo Cyran

Prosta Droga do Uzyskania Prawa Jazdy tylko ze Szkołą Cyran!

There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour, or randomised words which don’t look even slightly believable. 

10

Lat Doświadczenia

2000+

Wyedukowanych Kursantów

10

Kompetentnych Instruktorów

Auto Nauki Jazdy podczas jazd

Teoria

Kurs rozpoczyna się w sali wykładowej, mieszczącej się w siedzibie naszej firmy. Dzięki doświadczonemu wykładowcy odbędziesz profesjonalne wykłady pod kątem nowych testów. Zajęcia z pierwszej pomocy prowadzi dyplomowany ratownik medyczny.
auta podczas kursu

Jazdy

Jazdy w Świnoujściu rozpoczynają się i kończą przy siedzibie szkoły ul. Bema.Jazdy w Szczecinie rozpoczynają się i kończą przy końcowym przystanku EmilBus – na rogu ulic Owocowej i 3-go Maja.Wyjazdy do Szczecina z trasą zaczynają się w Świnoujściu, …
Nauka Jazdy w Szczecinie

Atuty

Zapewniamy jazdy naszym pojazdem po planu manewrowym w WORD Szczecin (jazda dowolnym torem oraz korzystanie ze wzniesienia w godzinach od 16:15 do 19:45).Przyjeżdżamy po kursanta! Jazdy mogą rozpocząć się i skończyć we wskazanym przez Ciebie miejscu.

Szkoła Nauki Jazdy Cyran

Zapraszamy do Kontaktu

" )